OFERTA

Zdjęcia produktowe 360

To prezentacja Twojego produktu z każdej strony! Pokaż szczegóły i zwiększ zaufanie do sprzedawanych przedmiotów! Najnowocześniejsze rozwiązanie dla najbardziej wymagających klientów!

Fotografia produktowa 360 – korzyści

%

O tyle może wzrosnąć konwersja dzięki zdjęciom 360, w zależności od kategorii produktów

%

O tyle zmniejszy się liczba zwrotów produktów, jeżeli ukażesz produkt z każdej strony

%

Aż tyle klientów chce zobaczyć produkt z każdej strony! 

%

Dla takiej liczby klientów istotne są szczegóły ukazane w prezentacji produktu

%

O tyle wzrasta oglądalność strony produktowej, dzięki prezentacji

Zapewniamy

Wysoką jakość zdjęć

Odpowiednią nazwę plików (własna, nr sesji, data, rok, miesiąc, dzień)

Różne formaty (HTML 5 solid background (JPG), HTML 5 tansparent (PNG)

Kadrowanie, Dowolną rozdzielczosć i marginesy

Superfocus

Cień

Znak wodny

Niestandardowe, dowolne tło

Zdjęcia produktów 360 – realizacje

ŹRÓDŁA

www.conversionxl.com

How Images Can Boost Your Conversion Rate

www.practicalecommerce.com

Using Product Content to Boost Conversions

www,fr.slideshare.net

10 Ways 360° & 3D Spin Photography Increase Sales

www.ortery.com

5 Reasons Why Businesses Need 360 Product Photography

www.syssolutionsllc.com

What shoppers want

www.practicalecommerce.com

Quality Images Boost Sales

www.sellwithwp.com

How High-Quality Product Photography Boosts Your eCommerce Business

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Efektowna fotografia produktowa 360

Szukasz sposobu na skuteczne wypromowanie oferowanych przez Ciebie produktów lub usług. Chcesz zwiększyć sprzedaż w firmie? Marzysz o idealnych zdjęciach, na swojej stronie internetowej, jednak nie wiesz, jak się za to zabrać, brakuje Ci inwencji twórczej i kreatywności? Jeśli tak, to znajdujesz się w odpowiednim miejscu.

Nasza firma oferuje profesjonale zdjęcia produktowe 360, wykonane zgodnie z najwyższymi standardami jakości. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że współcześnie żyjemy w świecie obrazów, a wrażenia wzrokowe są niezwykle istotne i przeważają nad innymi zmysłami. W efekcie pierwsze wrażenie ma decydujący wpływ na powodzenie sprzedaży wyeksponowanego produktu, znajdującego się na określonej stronie internetowej.

Dlatego promując w sieci konkretny produkt, markę lub usługę, należy wykorzystać zdjęcia 360. Współcześnie klienci nie chcą oglądać produktu tylko z jednej strony lub domyślać się, co znajduje się wewnątrz naczynia, które przedstawia dane zdjęcie albo jakie jest rozmieszczenie półek w szafie, nad której zakupem się zastanawiają. Każdy pragnie wiedzieć, nie tylko, jak wygląda określony towar, lecz również, czym się różni od innych produktów oglądanych w sieci. Pamiętaj, że klienci często oglądają po kilkanaście lub kilkadziesiąt zdjęć podobnych przedmiotów w internecie, zanim dokonają wyboru.  My pomożemy Ci wygrać rywalizację z konkurencją.

Zespół naszych specjalistów ma bogate doświadczenie i szeroką wiedzę z zakresu fotografii produktowej, obróbki graficznej, handlu e-commerce czy zachowań konsumenckich. Jeśli chcesz, skutecznie, a przy tym trwale zwiększyć sprzedaż w swojej firmie, skorzystaj z naszych usług. Wykonujemy zdjęcia produktów 360, które dostarczają klientom niezbędnych treści oraz informacji o danym towarze. Takie zdjęcie prezentuje produkt całościowo, nie fragmentarycznie – to pozwala pokazać jego liczne zalety. Przy zastosowaniu właściwej obróbki graficznej, wykorzystaniu odpowiedniego światła, tła i scenografii, fotografowany obiekt, zyskuje nie tylko korzystniejszy wygląd, lecz również sprawia wrażenie atrakcyjniejszego od innych podobnych towarów.

Wykonujemy zdjęcia w rozmaitych ujęciach, tworzymy nieszablonowe scenerie oraz niepowtarzalne kadry. Z nami przekonasz się, że fotografia produktowa 360 potrafi zdziałać cuda. Ta innowacyjna metoda marketingu internetowego, jest niezwykle skutecznym narzędziem w dobie internetu, ale też wysokiej konkurencji na rynku e-commerce. Nawet prosty czy banalny produkt właściwie sfotografowany i ujęty w odpowiednim kadrze zyskuje przewagę nad najbardziej luksusowymi oraz drogimi towarami, których zdjęcia są niestarannie wykonane. Chcemy podkreślić, że zespół naszych specjalistów wykonuje zdjęcia 360 najwyższej klasy sprzętem, co skutkuje tym, że obraz wygląda perfekcyjne. Podczas realizacji zlecenia, dbamy o każdy nawet najmniejszy szczegół, pamiętając o tym, że to detale tworzą spójną całość.

Alternatywną dla zdjęć 360 jest fotografia produktowa 3D. Jej zastosowanie na stronie promującej dany towar lub usługę, sprawia, że fotografowany obiekt wygląda znacznie korzystniej niż w rzeczywistości. Zdjęcia produktowe 3D mają za zadanie podkreślenie zalet produktów i odwrócenie uwagi konsumentów od ich wad, jeśli takie występują.