OFERTA

Packshot

 

Są to zdjęcia na dowolnym tle przedstawiające Twój produkt. Wysoka jakość, odpowiednie oświetlenie i prezentacja produktu sprawią, że Twój sklep zacznie sprzedawać.

Zdjęcia wysokiej jakości to większa sprzedaż!

%

Tyle razy więcej produktów sprzedają zdjęcia dobrej jakości

%

Taka cześć klientów oczekuje zdjeć wysokiej jakości, odpowiednio prezentujących produkt

%

O tyle zmniejszy się liczba zwrotów produktów, jeżeli korzystasz z odpowiednich zdjęć

Zapewniamy

Wysoką jakość zdjęć

Odpowiednią nazwę plików 
(nazwa własna, nr sesji, data, kod)

Kadrowanie i marginesy

Cień

Superfocus

Znak wodny

Różne formaty (JPG, PNG, TIFF, BMP)

Niestandardowe, dowolne tło

Dowolną rozdzielczosć

Dowolne tło

Retusz

Detale

Właściwe wymiary

Znak wodny

Zdjęcia produktowe – realizacje

ŹRÓDŁA

www.conversionxl.com

How Images Can Boost Your Conversion Rate

www.practicalecommerce.com

Using Product Content to Boost Conversions

www,fr.slideshare.net

10 Ways 360° & 3D Spin Photography Increase Sales

www.ortery.com

5 Reasons Why Businesses Need 360 Product Photography

www.syssolutionsllc.com

What shoppers want

www.practicalecommerce.com

Quality Images Boost Sales

www.sellwithwp.com

How High-Quality Product Photography Boosts Your eCommerce Business

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Fotografia produktowa

Budowanie pozytywnego wizerunku firmy w mediach to aktualnie obowiązujący trend, który przybiera coraz bardziej na sile. Na czym polega fotografia produktowa, czyli tzw. packshot? Są to profesjonalne zdjęcia produktówprzedstawiające przedmioty w możliwie najlepszy sposób, czyli taki, który będzie nadawał się do ich wykorzystania w celach komercyjnych. Fotografia produktowa powstała z myślą o kampaniach reklamowych przeznaczonych dla przedsiębiorców, którym zależy na zwiększeniu sprzedaży nie tylko przez opis konkretnej usługi, ale też za pomocą obrazu.

Idealne zdjęcia packshotowe powinny skupiać, ale też przyciągać wzrok odbiorcy na rzeczy wystawionej na sprzedaż. To dobre rozwiązanie, które sprawdza się przy tworzeniu katalogów, ulotek, gazetek promocyjnych czy stron www sklepów internetowych. Przemyślane fotografowanie oznacza dbałość o każdy najmniejszy detal, jak również jest okazją do pokazania wszystkich zalet i cech szczególnych przedmiotu. Perfekcyjna fotografia produktudaje możliwość stworzenia ciekawych oraz unikatowych wizualizacji, które wpłyną na zainteresowanie potencjalnego klienta.

 

Kilka praktycznych porad

Packshot powinien w pełni oddawać rzeczywisty wygląd produktu, ponieważ może to znacząco wpłynąć na chęć jego nabycia. Zdjęcia produktowe wykonuje się najczęściej przy użyciu statywu, który pozwala na ustawienie dłuższego czasu naświetlenia i zapobiega poruszaniu się obrazu. Uniwersalnym tłem do zdjęć najczęściej bywa jednolita biel. Ważnym elementem podczas ich tworzenia jest naturalne oświetlenie dzienne wspomagane lampami studyjnymi. Aparat fotograficzny musi być sprzętem o dobrych parametrach, umożliwiającym wykonanie wysokiej jakości fotografii produktu. Dobrą ostrość zapewnia obraz pozbawiony cienia.

Dodatkowo użycie dyfuzora do flesza powoduje, że światło rozprowadza się w sposób równomierny. Przy tym typie fotografii nie korzysta się z filtrów przy obróbce zdjęć. Odpowiednie przygotowanie przedmiotu to jeden z wielu czynników, które przyczyniają się do zrobienia dobrego zdjęcia reklamowego. Niezwykle istotnym zabiegiem jest pozbawienie przedmiotu kurzu czy odcisków palców, tak by w dużym zbliżeniu nie miał żadnych widocznych niedoskonałości.

 

Fotografia reklamowa produktów

W jaki sposób możemy przygotować profesjonalne zdjęcie produktowe? Fotografia reklamowa produktu wpływa na promocję marki poprzez zdjęcia, które mogą sprzedawać. Odpowiednie ustawienie przedmiotu oraz sfotografowanie go pod odpowiednim kątem wymaga dużej precyzji. Przybliżenie produktu jest możliwe dzięki dobraniu ogniskowej pozwalającej na 3-4 krotne powiększenie. Fotograf produktowy musi jednak pamiętać o tym, że stosowanie zoomu w aparacie zmniejsza ostrość zdjęcia, czyli powoduje rozmycie tła, dlatego tak ważne staje się stosowanie przesłony. Taka ekspozycja wpływa na atrakcyjność i zwiększenie wartości towaru.

Zdjęcia reklamowe produktów uzupełniają treść oferty oraz przekonują niezdecydowane osoby. Działania marketingowe tego typu mogą być wykorzystane w dystrybucji o różnym zasięgu reklamowym. Potencjalną przestrzenią jest oczywiście internet, prasa lub telewizja. Kluczową cechą fotografii produktowej bywa nawiązanie i utrzymywanie stałego kontaktu z potencjalnymi klientami.

 

Zdjęcia produktów do sklepu internetowego

Nasza firma specjalizuje się w tworzeniu statycznych oraz interaktywnych obrazów na potrzeby reklamowe za pomocą dobrych zdjęć lub materiałów wideo. Zdjęcia produktowe są bardzo ważnym elementem działalności e-commerce, decydującym w dużej mierze o jej sukcesie. Fotografie muszą w pełni odzwierciedlać rzeczywisty obraz, demonstrować atuty towaru czy jego charakterystyczne elementy. Precyzyjne fotografowanie produktów zwiększa wiarygodność firmy i zachęca klienta do zakupu, co powoduje, że sprzedaż jest na zdecydowanie większym poziomie. Dlatego warto powierzyć ten temat profesjonalistom.

Coraz większą popularnością cieszą się fotografie obrotowe 360 stopni. Animacje tego typu są zdecydowanie bardziej atrakcyjne niż zwykłe zdjęcia, bo pozwalają zobaczyć przedmiot ze wszystkich stron, stąd ich szerokie zastosowanie w sklepach internetowych. Prezentacje 360 to nowatorski sposób, który przyjął się szczególnie w branży e-commerce. Sekwencje zdjęć tworzące interaktywny obraz zapewniają optymalną płynność i możliwość pokazania wszystkich cech produktu. Fotografia obrotowa w formacie 3D posiada funkcję przybliżania, co pomaga klientowi zapoznać się z każdym detalem przedmiotu – z różnej strony oraz perspektywy. Taki obraz jest bardzo podobny do rzeczywistego wyglądu produktu, dzięki czemu konsument ma odczucie mocno zbliżone do robienia zakupów w sklepie stacjonarnym.

Nowoczesne rozwiązania ułatwiają sprzedaż w internecie, ale też pozwalają wyróżnić się na tle konkurencji. Innowacyjność w tworzeniu zdjęć reklamowych wpływa na prowadzenie biznesu, jak również daje szansę na zaistnienie działalności. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty oraz do kontaktu ze studiem fotograficznym Omnia Shot.