O nas

Poznaj naszą firmę i jej cel

Omnia Shot to zespół profesjonalnych fotografów i grafików mocno związanych z rynkiem ecommerce. Tak solidne fundamenty dają nam pełne zrozumienie klientów, z którymi działamy. Wiemy dobrze jak ważna jest idealna prezentacja Twojego produktu oraz jakie zdjęcia sprzedają. Zobacz naszą ofertę, cennik i portfolio, a przekonasz się, dlaczego warto z nami współpracować i co oznacza słowo omnia: Zajmiemy się wszystkim!

Misją firmy Omnia Shot jest bycie liderem w Polsce na rynku fotografii produktowej w branży ecommerce. Tę pozycję osiągamy, dostarczając naszym klientom wysokiej jakości zdjęcia w korzystnych cenach przy wzorowym czasie realizacji i obsługi klienta.

Zrobionych zdjeć

NAGRANYCH FILMÓW

Zadowolonych klientów

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”

Tytuł operacji:
„Podjęcie działalności gospodarczej związanej z fotografią produktową, promującą produkty z obszaru LGD Dobra Widawa.”.

Opis operacji:
Celem końcowym przeprowadzenia operacji jest otworzenie działalności gospodarczej zajmującej się mobilną fotografią produktową.

Efektem realizacji operacji będzie świadczenie nowych innowacyjnych usług, zwiększenie zatrudnienia w regionie oraz powstanie nowego przedsiębiorstwa.
Operacja realizowana jest w ramach poddziałania 19.2: „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”

Wartość uzyskanego dofinansowania UE: 100 000,00 PLN